Kontakt

Du kan kontakta oss på någon av nedanstående e-postadresser:

Utbildningsförfrågningar
utbildning@icdp.se

Fakturafrågor
faktura@icdp.se

Stiftelsens ordförande, Annelie Waldau
annelie@icdp.se

Utvärdering, Paul Bergman
paul@icdp.se

Ekonomi, hemsida och Community, Jimmy Ramlöv
jimmy@icdp.se

070-672 26 39

Allmänna frågor
info@icdp.se

För pdfer och mailfakturor: 

inbox.lev.291422@arkivplats.se

För pappersfakturor:

Programmet Vägledande Samspel ICDP AB
Kund-id FRX4419
FE 301
105 69 Stockholm

Övrig styrelse

Caroline Wendel
caroline@icdp.se

Grete Flakk
grete@icdp.se

Veronica Kindbom
veronica@icdp.se

Åsa Lindström
asa@icdp.se